نکته مهم : سرویس دوره ای کولرگازی و لوازم خانگی

<>
سرویس کردن کولرگازی یکی از مواردیه که باید جدی بگیری اگه بموقع سرویس نکنی رو موتور کولرت فشار میاد و میسوزه اونوقته که توی این بازار خراب و گرونی باید یه کولر دیگه بخری!

اونوقت بنظرت بهتر نیست کولرگازی و لوازم خانگی تو توسط افراد متخصص بموقع سرویس و یا تعمیر کنی؟
در ضمن همه این کارها رو با ضمانت 10 روزه امدادکول و بیمه ایران میگیری و پولش با تعرفه اتحادیه میدی که دیگه سرت کلاه نره و تمام هزینه ها از قبل توی سامانه مشخص و تعیین شده دیگه چی میخوایی ؟
فقط یک پیشنهاد عالی برات دارم اگر نمیخوایی با ما که بیش از 600 متخصص و 400 فروشگاه همکار هستیم کار کنی حداقل توی این اوضاع گرونی دلت به حال خودت بسوزه و کار به کاردونش بسپارید همین بس ؟

تخصص

هروقت که مشکلی واست پیش اومد میتونی از مجموعه امدادکول که دارای نیروی متخصص و با تجربه کمک بگیری و لوازم خانگیتو نصب، سرویس و یا تعمیر کنی که همه همکاران ما کنار شما در شهر خودتون هستند و حتی هر چیزی که لازم داری از فروشگاههای شهر خودت آره درست متوجه شدی فروشگاههای ما توی شهر شما هست که داخل سامانه (اپلیکیشن) قیمت بگیری و خرید کنی.

فرقی نمیکنه کجای استان های فارس . بوشهر . هرمزگان . خوزستان باشی! آره هر جای از استان که باشی متخصصین حرفه ای و فروشگاههای ما همونجا هستن تا به تو کمک کنن .

ابتکار عمل

اپلکیشن و سایت امدادکول توسط جوانان موفق ایرانی طراحی و ساخت شده تا بتونه با همکاری بیش از 600 متخصص و تعمیرکار حرفه ای و بیش از 400 فروشگاه لوازم خانگی در کل منطقه جنوب کشور تمام نیازهای شما را برطرف کنه

خیلی خیلی مهمه که بتونی از کلیه قیمت های لوازم خانگی و تعرفه خدمات فنی به صورت آنلاین باخبر باشید و به صورت شفاف نیازهای خودتون رو برطرف کنید در ضمن حواست باشه جنس تقلبی زیاد شده ما به شما اطمینان میدهیم کالای که از ما میگیری اصالت دار هست و به قیمت منصفانه دریافت میکنی